O nas

Dziurka od klucza to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią smaczne jedzenie, spokój oraz nienadętą atmosferę. Lokal znajduje się w samym sercu warszawskiego Powiśla, w przedwojennej kamienicy, przy urokliwej ulicy Radnej. Powierzchnia 35m2 mieści kilka stolików. Kuchnia jest otwarta, dlatego kucharzy można podglądać jak przez dziurkę od klucza ;)
W karcie menu królują włoskie dania makaronowe. Zaletą „Dziurki…” są robione przez nas makarony, które kręcimy i formujemy tu na miejscu. Mamy kilka rodzajów past, a każda z nich jest przeznaczona do określonego sosu. Np. nasz czarny makaron barwiony sepią tzw. maczaron,  podajemy z owocami morza, co niesamowicie podkręca ich smak.
Nasze menu zmieniamy codziennie i przystosowujemy do pory roku – stawiamy na sezonowość. Naszych dostawców skrupulatnie selekcjonujemy, co daje pewność świeżości produktów.

Oprócz oferty makaronowej można u nas spróbować deserów domowej roboty, napić się mocnej, prawdziwie włoskiej kawy i ugasić pragnienie oryginalnymi napojami.
Każde danie robimy tak, jak dla siebie samych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy włoskich smaków.

Menu

Voucher

Jeżeli chcą Państwo obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, to zapraszamy do zakupu vouchera na degustację naszych potraw.

Klikając na voucher pojawi się Państwu formularz, który należy wypełnić.

Po prawidłowym wypełnieniu na Państwa adres e-mail przesłany zostanie link aktywacyjny. Kliknięcie linku jest ostatecznym potwierdzeniem zakupu vouchera. Po zakupie należy w ciągu 7 dni dokonać zapłaty za voucher. Wpłata jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.
Po zaksięgowaniu wpłaty, na Państwa e-mail przesłany zostanie zakupiony voucher w formie PDF, który będzie gotowy do wydruku lub przesłania drogą elektroniczną.
Aktualnie dostępne oferty prezentujemy obok. Proszę wybrać rodzaj usług jakimi chcą Państwo kogoś obdarować.

Informacje na temat wybranego Vouchera *
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Voucher można wykorzystać na dowolne pozycje z naszego menu. Zrealizować go może jedna, dwie lub więcej osób do wartości wykupionego vouchera.

pobierz regulamin

Informacje drukowane na voucherze

Informacja o zamawiającym

Kontakt

 
 
REZERWACJE

Przyjmujemy telefonicznie / SMS : 500 150 494

Rezerwacje niepotwierdzone przez nas są nieważne.
Rezerwacje stolika trzymamy do 15 minut.

W innych sprawach możesz wysłać do nas wiadomość korzystając z formularza lub wysłać maila: dziurkaodklucza@gmail.com

Nasz adres:
ul. Radna 13, Warszawa (Powiśle)
Jesteśmy czynni: od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 - 22:00 oraz w niedzielę w godzinach 12 - 21 (kuchnię zamykamy o 20:30)

octopus02
designed by 370studio